+90 (216) 441 19 19    |   
info@roysis.com.tr

Roysis Etiket ve Barkod Sistemleri 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren barkod sistemleri ve etiket konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; 1000 in üzerinde küçük ölçekli, orta ölçekli ve kurumsal firmalara hizmet vermekte olan roysis bugüne kadar gücünü prensiplerinden almıştır.

Firmalarımız arasında otomotiv sektörü,beyaz eşya,ahşab,kozmetik,kuyumculuk,tekstil,gıda,sağlık,pazarlama, bilgi teknolojileri,kimya sanayi.mobilya,ambalaj,matbaa,cam üretimi,seramik,boya üretimi,alışveriş,petrol ve petrol ürünleri,deri ve deri ürünleri,tarımcılık gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz barkod sistemlerinin kurulumu,Rfid sistemleri,barkod yazıcılar okuyucular,el terminalleri, barkod proğramları,baskılı ve baskısız her türlü etiket üretimini kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede barkod sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ROYSİS, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA…